з ПН по ПТ: з 9.00 до 19.00

м. Львів, вул. В. Великого, 18 оф. 21

Каналізації та кондиціонування

Шукаєте помічника та експерта в питаннях проектування, продажу та монтажу якісних систем каналізації та кондиціонування звертайтесь в «Teplovens».

Замовити консультацію
Залиште заявку і адміністратор нашої компанії зв’яжеться з Вами

Пропонуємо найвигідніші рішення під час встановлення каналізаційних системи та кондиціонування повітря. Забезпечуємо Вас якісним обладнанням, індивідуальним підходом та сучасними тенденціями ринку. Складаємо фінансово – плановий документ з врахуванням ваших потреб та можливостей.

Знайдемо рішення при складних випадках для монтажу систем у потрібних місцях. Працюємо з перевіреними виробниками та постачальниками для комфортного та якісного результату.

Також сервісна служба «Teplovens» надає послуги технічного обслуговування та ремонту каналізаційного обладнання та кондиціонування.

Головні функції як у житлових, так і виробничих приміщеннях належать системам каналізації та кондиціонування, а саме їх якісній, повноцінній та сучасній роботі.

Ми працюємо з об’єктами будь-якого призначення, враховуємо Ваші побажання і надаємо проектну документацію з дотриманням законодавчих норм якості та безпеки.

Перегляньте наші проекти та оберіть як саме ми Вам допоможемо.

Якою б складною не була задача – у нас є рішення! Щоб зробити правильний вибір, звертайтеся в «Teplovens». Ми виконуємо весь перелік робіт – Ви будете задоволені результатом.

Оцініть нашу послугу
1 Зірка2 Зірка3 Зірка4 Зірка5 Зірка (Оцініть нашу послугу)
Loading...