з ПН по ПТ: з 9.00 до 19.00

м. Львів, вул. В. Великого, 18 оф. 21

06 червня
Назад

Лікувально-профілактичні заходи опалювальних систем

Системи опалення мають різні пристрої типу насосів, котлів також крани, трубопроводи, фітинги в залежності від типу системи і її діяльності. «Teplovens» зможе допомогти якісно розпочати опалювальний сезон.

Обов’язково перед початком роботи протестуйте систему. Гідравлічне випробовування та промивка систем теплопостачання вкаже на виникнувші проблемичи їх відсутність. Також перевіряйте справність приладів обліку, запірної та регулюючої систем.

Теплозабезпечуюче обладнання завжди потребує догляду незалежно від якості та її ціни, його ефективність залежить від справності нагрівача, радіаторів, стану труб. Системи мають певний термін придатності при належному догляді, проте багато хто нехтує профілактикою забруднень та регулярній перевірці.
Систематичність профілактики зєкономить фінансові витрати і допоможе вчасно забезпечити тепло вашої квартири. Не залежно чи система є автономна чи ні, піклування про неї є необхідно.
Якщо ви виявили неполдадки, зробіть заміну чи поточний ремонт. Встановіть новітні енергозберігаючі технології, утепліть приміщення, зробіть заміну вікон та дверей на більш теплозберігаючі, ущільніть їх для ефективності та зменшення тепловтрат.

При капітальному ремонті можна провести ряд поліпшень, модернізацій для вирішення проблем обігріву приміщень.

Промивка труб може бути хімічна при корозійних наростах та утворенні накипу, та пневмогідравлічна для очищення мулових відкладень. Використовуючи компресор створюється рух води циркуляція всередині системи.

Ремонтні роботи – це завжди турботи. Якість опалювальних систем теж від них страждає, тому після таких дій варто чистити труби, промивати систему і не тільки після ремонту, але й щоразу перед запуском систем. Критичний момент може наступити при безвідповідальних чи не коректних діях господарів. «Teplovens» допоможе вам у профілактиці чи лікуванні вашої опалювальної системи.

Ознаками забруднення системи опалення може свідчити її неефектина робота, мала тепловіддача чи надмірна кількість спожитої енергії. Спостерігайте за спеціальними датчиками та індикаторами тиску всередині системи, у випадку їх тривожного сигналу варто прочищати систему. Якщо проігнорувати ознаки забруднення та не діяти вчасно ремонтних робіт цілої системи не уникнути, можливе протікання чи поломка нагрівача.

Щоб не зазнати великих фінансових труднощів можна звернутись до «Teplovens». При профілактичому чищенні варто підібрати відповідний спосіб в залежності від якості труб, матеріалу їх виготовлення та з врахуванням часового проміжку попереднього чищення.

Наявність пошкоджень в конструкціх та їх розмірів вимагає капітального ремонту чи часткової заміни елементів системи. Плановий ремонт варто проводитит згідно графіку. Підтримуючи працездатність системи варто промивати ділянки опалювальної магістралі, ремонтувати несправні прилади, усувати витоки та кріпити нестійкі елементи, вчасно реагувати на наявні несправності. Поради щодо автоматизації пристроїв та модернізації обладнання можна отримати у фахівців нашої компанії. Ми забезпечуємо демонтаж, монтаж та повернення системи опалення в робочий стан та високу ефективність роботи при її встановленні або ж ремонті.