з ПН по ПТ: з 9.00 до 19.00

м. Львів, вул. В. Великого, 18 оф. 21

06 червня
Назад

Механічне і аварійне прочищення каналізації

Якість житлових чи комерційних об’єктів залежить від належного функціонування водопостачання та каналізації. Проте часті аварійні сантехнічні роботи є нормою через високе навантаження, специфічні відходи. Профілактика прочищення каналізації забезпечить належне її функціонування та покращить якісні показники життя.

«Teplovens» пропонує якісний монтаж та сервісні роботи з водопостачання і каналізації. Наші фахівці використовують якісне обладнання, сучасні тенденції ринку. Ми надає послуги технічного обслуговування та ремонту каналізаційного обладнання та водопостачання. Забезпечуємо надійне обслуговування інженерних мереж на об’єктах з великою територією та складною розводкою труб.

Професійний монтаж і ремонт систем водопостачання та каналізації можна замовити і в пакеті сервісного обслуговування, так і за терміновою заявкою.

Щоб уникнути фінансових та ремонтних проблем необхідно вчасно провести профілактичне обслуговування інженерних мереж: встановлення і очищення жировідловлювачів, механічне прочищення каналізацій, ремонт і заміна труб, запірної арматури, ушкоджених елементів системи та промивання водопровідних труб.

Виходячи з ладу інженерна мережа порушує комфортність життя, усунення ж неполадок – гарант економії грошей і часу. Чим складніша система, тим масштабніші наслідки. «Teplovens» проводить оперативний виїзд і терміновий ремонт каналізації та усунення неполадок в роботі внутрішніх водопровідних і каналізаційних мереж.
Отримати консультацію та зробити заявку на терміновий ремонт ви можете у фахівців «Teplovens». Якою б складною не була задача – у нас є рішення! Щоб зробити правильний вибір, звертайтеся в «Teplovens». Робимо повний розрахунок замовлених систем, враховуючи Ваші побажання. Ми виконуємо весь перелік робіт – Ви будете задоволені результатом.