з ПН по ПТ: з 9.00 до 19.00

м. Львів, вул. В. Великого, 18 оф. 21

Монтаж радіаторів опалення

Монтаж радіаторів
Монтаж і встановлення радіаторів опалення
Залиште заявку і адміністратор нашої компанії зв'яжеться з Вами

Радіатори опалення в автономній або централізованої опалювальної системи будинку – це основний вузол роздачі тепла по приміщеннях. Матеріал, з якого виготовляють опалювальні прилади – сталь, чавун, алюміній, кольорові метали і біметалічні сплави, але і вони іноді дають текти.

Так, при замерзанні системи можуть з’явитися тріщини, не виключається і фактор впливу корозії, неякісне фарбування або заводські дефекти. Навіть якщо ви максимально вимогливо вибирали обладнання при монтажі опалення в будинку, з часом будь-який прилад може вийти з ладу, і буде потрібно установка радіаторів опалення, його заміна або ремонт.

Новий радіатор необхідно вибирати так само пильно і уважно, щоб виконувати всі нори і вимоги системи опалення до подібного роду агрегатів. Але вибрати опалювальний прилад – півсправи: провести професійний монтаж і підключення приладу до теплотрасі краще довірити професіоналам, які знають всі нюанси, і хто виконує технології і послідовність робочих операцій.

Установка опалювальних радіаторів поетапно

Професійна установка радіаторів опалення, яку пропонує львівська компанія Teplovens, – запорука тривалої і ефективної роботи системи опалення в будинку або в квартирі. Послідовність операцій по заміні або ремонту наступна:

 • Майстер демонтує старий (потікші, що не відповідає вимогам, забитий сміттям) радіатор;
 • Готує місце установки нового радіатора, розмічає точки кріплення;
 • Встановлює спецкронштейни (верхній – 2 шт., нижній – 1 шт.) Для утримання корпусу радіатора, зміцнює прилад за місцем установки;
 • Підключає труби домашньої теплотраси, проводить монтаж запірної арматури, клапанів, перехідників, і т.д .;
 • Проводить пуско-налагоджувальні роботи і запускає прилад в роботу.

Щоб замовити радіатор, оптимально відповідає умовам роботи саме вашої схеми опалення, необхідно знати всі її параметри, і без допомоги професіонала тут не обійтися. Замовлення ви можете зробити на сайті компанії Teplovens або в головному офісі у Львові, призначивши зручне для вас час проведення робіт.

Опалювальні радіатори – послуги монтажу та заміни

Компанія Teplovens надає комплекс будівельних та ремонтних послуг, куди входить і установка радіаторів опалення, а також їх ремонт, демонтаж і заміна на інші або аналогічні моделі опалювальних приладів:

 1. Роботи проводяться в місті Львів та області професіоналами високого рівня;
 2. Надаємо послуги без обідніх перерв і вихідних;
 3. Компанія в повному обсязі виконує гарантійні зобов’язання, а також проводить роботи по сервісному і постсервісному обслуговування обладнання;
 4. Демонтаж і монтаж радіаторів опалення – від 450 грн;
 5. Тільки професійне обладнання та якісні комплектуючі;
 6. Всі роботи проводяться згідно стандартів і будівельних нормативів;
 7. Акції та знижки при великому замовленні або постійним клієнтам;
 8. Професійний вибір сантехнічних приладів і обладнання для будь-якої опалювальної системи.

Один дзвінок або заявка на сайті компанії вирішать вашу проблему, вартість послуг обговорюється на місці проведення робіт. Для більш точного розрахунку вартості сантехнічних робіт нашими фахівцями проводиться огляд приміщення. Після аналізу обсягів робіт і розрахунків їх вартості в повну ціну послуг, що надаються можуть бути включені наступні пункти:

 • Демонтаж поламаних обігрівальних приладів, і установка радіаторів опалення аналогічних або інших моделей;
 • Обсяг додаткових комплектуючих деталей: фітингів, метизів, і т.д.
 • Вартість роботи фахівця.

Орієнтовні ціни на демонтаж і монтаж сталевих, мідних, алюмінієвих, чавунних або біметалічних опалювальних приладів, а також вартість інших послуг від компанії Teplovens вказані в прайс-листі на сайті організації.

Навіть аматорська установка радіаторів опалення не є процесом складним і нездійсненним, але безліч нюансів і підводних каменів змушують задуматися про допомогу фахівців більш високого рівня. Кращий результат покажуть професіонали компанії Teplovens, ви отримаєте не тільки якість і надійність, а й гарантії на роботу і обслуговування.

Оцініть нашу послугу
1 Зірка2 Зірка3 Зірка4 Зірка5 Зірка (Оцініть нашу послугу)
Loading...