з ПН по ПТ: з 9.00 до 19.00

м. Львів, вул. В. Великого, 18 оф. 21

Монтаж теплових насосів

Монтаж теплових насосів Львів
Монтаж теплового насоса (Львів та область)
Залиште заявку і адміністратор нашої компанії зв'яжеться з Вами.

Теплові насоси – ефективне обладнання, яке використовується при монтажі систем альтернативного опалення. Пристрій допомагає заощадити на опаленні будівель, а також зробити використання природних ресурсів більш раціональним. Правильний монтаж теплового насоса дозволить забути про витрати на використання природного газу або твердого палива, що дозволить істотно зменшити витрати на обігрів будинків.

Переваги теплових насосів

Устаткування встановлюється переважно при складанні геотермальних систем або сонячних колекторів. Агрегати можуть не тільки опалювати приміщення, але також і охолоджувати його, що робить пристрій незамінним в жарких регіонах. Серед переваг теплових насосів варто відзначити:

 • Екологічність. При роботі обладнання немає шкідливих викидів, а тепло, отримане таким чином, не впливає на стан атмосфери.
 • Економність. Прилади споживають мінімальну кількість електроенергії.
 • Надійність і довговічність. Теплові насоси мають великий ресурс і можуть служити більше 15-20 років.
 • Простота. Обладнання не вимагає спеціальних навичок для регулювання його роботи.

Вартість альтернативних систем досить висока, але термін служби значно більше, ніж у звичайних. В середньому кожна система з тепловим насосом може прослужити 30-40 років при проведенні своєчасного обслуговування.

Як працюють прилади

Незалежно від марки і вартості обладнання техніка має однаковий принцип роботи, який складається з декількох етапів:

 • Теплоносій з зовнішнього контуру потрапляє в прилад з певною температурою.
 • Залежно від режиму, який встановлений на обладнанні, теплоносій підігрівається або охолоджується.
 • Вивільнені тепло або холод передається на внутрішній контур будинку, завдяки чому тепло або холод надходить в приміщення.
 • Далі починається новий цикл роботи приладу.

Правильно змонтована система робить опалення будинку ефективним і в перспективі має більш низьку вартість обігріву.

Як відбувається монтаж теплових насосів

Вибір і установка приладів повинна здійснюватися тільки фахівцями, так як замовлення обладнання меншої потужності не дозволить отримувати необхідне тепло і призведе до збільшення витрат на опалення. Так як монтаж теплового насоса здійснюється разом з усією системою, то необхідно знати кілька особливостей його установки:

 • Все теплове обладнання рекомендується встановлювати в окремій кімнаті – котельні.
 • До приміщення висувається мінімум вимог, завдяки чому це може бути будь-яка кімната, яка не межує зі спальнею.
 • Потужність системи, а також опалювальна площа вираховується ще на етапі вибору приладів, тому зміна цих параметрів може спричинити за собою зміну ефективності системи.

Використання альтернативних систем обігріву стає з кожним роком популярнішим. Компанія Teplovens пропонує монтаж теплових насосів в місті Львові та Львівській області за найвигіднішою ціною. Досвідчені майстри допоможуть підібрати необхідні комплектуючі, а також зроблять установку обраних систем в найкоротші терміни. Для Уточнення інформації, що цікавить необхідно зв’язатися з менеджерами компанії за телефонами, які вказані на сайті.

Оцініть нашу послугу
1 Зірка2 Зірка3 Зірка4 Зірка5 Зірка (Оцініть нашу послугу)
Loading...