з ПН по ПТ: з 9.00 до 19.00

м. Львів, вул. В. Великого, 18 оф. 21

06 червня
Назад

Проектування вентиляції виробничих приміщень

Комфортні умови праці – основа мотивації працівників та їх якості праці. Зробити комфортні умови для працівників та відвідувачі вашого приміщення допоможе компанія «Teplovens».
Правильне поєднання температури, вологості та швидкості руху повітря дозволяє людині почувати себе комфортно. Яким чином можна забезпечити такі параметри? За допомогою вентилювання – організовізація постійного контрольованого повітрообміну.
«Teplovens» допоможе вам підібрати систему вентиляції для вашого виробничого приміщення, порадимо якісне технічне устаткування та способи його розташування.
Варто звернути увагу на відповідні санітарно – гігієнічні та технічні вимоги:

  • Відповідна різниця між кількість припливного повітря та вилученого повітря.
  • Належне розміщення вентиляції, подача свіжого повітря, де кількість шкідливих речовин мінімальна, та вилучення в тих приміщеннях де їх кількість більша.
  • Система вентиляції повинна надавати комфортні умови працівникам та відвідувачам, не викликати переохолождення чи перегріву, не створювати шум та бути проста, надійна та ефективна у використанні.

Потрібно звернути увагу на наступні складові: кухонна вентиляція, в туалеті, ванної кімнати та інших місцях, де є підвищена вологість або неприємні запахи.

 

 

 

 

Наша компанія під час установки враховує особливості системи опалення, щоб не довелося в подальшому модифікувати систему після завершення технічних робіт. Для ефективної циркуляції повітря, необхідно щоб в системі опалення був: димовий або газовідвідний канал. Це дозволить знизити енерговитрати.

Механічна вентиляція, яка забезпечується роботою вентиляторів, рівномірно працює цілий рік в необхідному режимі незалежно від зовнішніх погодно-кліматичних умов, а також дає можливість подавати повітря і видаляти його з будь-якої точки приміщення, дає можливість здійснювати попередню обробку припливного повітря (очистку, зволоження, нагрівання або охолодження) і очистку від пилу, газів і інших домішок витяжного повітря, що видаляється перед викидом його в атмосферу.

За способом переміщення повітря вентиляція може бути природна, штучна і суміщена. Чим більше приміщення, тим більше потужності потрібно для його вентиляції. Природна система для виробничих приміщень не буде ідеальним варіантом, томущо не впорається з навантаженням. Широко застосовується в промислових спорудах повітрообмін через отвори внизу і вгорі стіни або на даху – аерація та витяжні труби.
За напрямком потоку повітря – припливна, витяжна, припливно-витяжна.
За місцем дії – загальнообмінна, місцева, комбінована, в залежності від будови приміщень та розміщення робочих зон.

За призначенням – робоча та аварійна, проектується там де за виробничих умов може надходити у повітря значна кількість шкідливих або вибухонебезпечних речовин. Спрацьовує автоматично, якщо вміст небезпечних речовин у повітрі перевищує норму. Аварійна вентиляція має забезпечувати 8-12 кратний повітрообмін за годину.

На виробничих підприємствах часто влаштовують комбіновані системи вентиляції.

«Teplovens» підбере для вас вентиляційну систему пожежо- й вибухобезпечну, просту у влаштуванні, надійними в експлуатації та економічними. «Teplovens» надає паспорт системи, результати технічних випробувань та журнал експлуатації.
Наша компанія визначить кількість повітря, яке необхідне та яке варто вилучити, розраховуємо кількість шкідливих виділень та надамо належні санітарно – гігієнічні вимоги у робочих зонах службових та виробничих приміщень.