з ПН по ПТ: з 9.00 до 19.00

м. Львів, вул. В. Великого, 18 оф. 21

05 червня
Назад

Проектуєте опалення будинку? Довіряйтесь спеціалістам!

Завжди не просто обрати пристрій системи опалення серед широкого різноманіття наданих сьогоднішніми представниками та підключити ту, яка ідеально підходить саме вам по якості, надійності та ціні. Такий вибір залежить від безлічі факторів, особливо якщо це стосується монтажу опалення в приватному будинку.
Комфорт та затишок у будинку неможливо уявити без опалювальної системи, що забезпечує обігрів приміщення у холодну пору року. Існують різні види систем опалення, проте не усі можуть підійти саме для вашої оселі. Потрібно проаналізувати стан під’їздних шляхів, аналіз системи енергопостачання та водопостачання і грамотно скласти проектну та кошторисну документацію з дотриманням законодавчих норм якості та безпеки, скласти відповідні погодження. Це кропіткий процес довірити виконання якого потрібно справжнім професіоналам своєї справи, який при правильному плануванні приносить якісний результат.
На сьогоднішній день системами опалення поділяються за видом носія на декілька основних видів:

  • системи опалення з рідким теплоносієм (вода, антифриз);
  • повітряні системи опалення, де для повноцінного функціонування потрібні пристрої повітроводів;
  • система газового опалення;
  • твердопаливні системи опалення;
  • система дизельного опалення;
  • електричні системи опалення, які не використовують теплоносія, нагрівання повітря у приміщенні здійснюється безпосередньо від опалювальних пристроїв (інфрачервоні обігрівачі, електричні конвектори, система «тепла підлога»).

«Teplovens» проводить монтаж, підігрів підлоги та підігрів стін.

Неправильно встановлений котел та система опалення будуть функціонувати неекономно та неефективно. Тільки фахівці як ніхто інший здатні грамотно оцінити масштаб робіт, зробити необхідні розрахунки, підібрати обладнання та матеріали.
Перелік робіт під час проектування опалювальної системи оселі:

  • уточнення деталей на місці фахівцем компанії;
  • розрахунок з підбором обладнання (теплотехнічний, гідравлічний);
  • креслення проекту;
  • складання специфікації та кошторису.

Основна перевага, співпраці з «Teplovens» – це готове технічне рішення з побудови інфраструктури оселі, виконанням монтажних робіт, яке гарантує 100% працездатність системи.

Вартість проекту опалення визначається підібраними матеріалами, обладнанням, потужності та конфігурації системи, кількості контурів. Якісна система опалення здатна підтримувати в будинку задану температуру при найнижчій температурі енергоносія.
«Teplovens» пропонує широкий спектр послуг з розробки системного інженерного рішення саме для Вас. Забезпечуємо виконання проектно-кошторисної документації і при потребі погодженні у відповідних інстанціях.