c ПН по ПТ: c 9.00 до 19.00

г. Львов, ул. В. Великого , 18 оф 21

Канализации и кондиционирования

Шукаєте помічника та експерта в питаннях проектування, продажу та монтажу якісних систем каналізації та кондиціонування звертайтесь в «Teplovens».

Заказать консультацию
Оставьте заявку и администратор нашей компании свяжется с Вами.

Пропонуємо найвигідніші рішення під час встановлення каналізаційної системи та кондиціонування повітря. Забезпечуємо Вас якісним обладнанням, індивідуальним підходом та сучасними тенденціями ринку. Складаємо фінансово – плановий документ з врахуванням ваших потреб та можливостей.

Знайдемо рішення при складних випадках для монтажу систем у потрібних місцях. Працюємо з перевіреними виробниками та постачальниками для комфортного та якісного результату.

Також сервісна служба «Teplovens» надає послуги технічного обслуговування та ремонту каналізаційного обладнання та кондиціонування.

Головні функції як у житлових, так і виробничих приміщеннях належать системам каналізації та кондиціонування, а саме їх якісній, повноцінній та сучасній роботі.

Ми працюємо з об’єктами будь-якого призначення, враховуємо Ваші побажання і надаємо проектну документацію з дотриманням законодавчих норм якості та безпеки.

Перегляньте наші проекти та оберіть як саме ми Вам допоможемо.

Якою б складною не була задача — у нас є рішення! Щоб зробити правильний вибір, звертайтеся в «Teplovens». Ми виконуємо весь перелік робіт – Ви будете задоволені результатом.

Оцініть нашу послугу
1 Зірка2 Зірка3 Зірка4 Зірка5 Зірка (Оцініть нашу послугу)
Loading...