з ПН по ПТ: з 9.00 до 19.00

м. Львів, вул. В. Великого, 18 оф. 21

06 червня
Назад

Заходи термомодернізації

Термомодернізація багатоповерхових або приватних будинків – це комплекс енергоефективних заходів від проведення енергоаудиту, встановлення енергоефективного та регулюючого обладнання до утеплення зовнішніх стін, які значно скорочують енергоспоживання населенням, Створити енергоефективний дім завдання не з легких.

З чого починати роботу по енергоекономії нашого житла? Багато хто відмовився від центрального опалення та переходить на автономне опалення, інші ж збільшують кількість секцій в приборах нагрівання, переходять на автономні бойлери. Проте, якщо технічний стан будівлі погіршився, розбалансувалися його інженерні системи, то енергоекономія житла без покращення його елементів конструкції буде мінімальною.
Почати найкраще з енергетичного обстеження будинку – енергоаудит, де з’ясовується як використовується енергія в будинку, які методи її економії та зменшення її споживання. Складається перелік заходів та засобів для покращення економії енергії будинку.
Під час енергоаудиту «Teplovens» проводиться тест на герметичність огороджувальних конструкцій, дослідження втрати тепла в системах водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції та кондиціонування, та через елементи конструкції будівлі та дослідження систем електропостачання та автоматики. «Teplovens» проводить термографію будинку, термоекспертизу для з’ясування місць витоків тепла, якість стиків панелей, вікон, виявити мости холоду.
Проводячи ці заходи ми значно знижуємо витрати на споживання будинком енергії та тепла.
Оформлення будинку за сучасними вимогами по утепленню та вимогам до інженерних систем, можна заощадити 60% на отепленні та гарячому водопостачанні.


Утеплення будівлі вимагає посилення теплоізоляції зовнішніх стін, вікон, дверей, перекриттів горищ та над підвалом.
Модернізація інженерних систем вимагає удосконалення систем електропостачання, теплопостачання та гарячого водопостачання.